شرکت نگین البرز

با ما در ارتباط باشید

نمای کامپوزیت

مزایای نمای کامپوزیت

یکی ازمزایای ورق آلومینیوم کامپوزیت که درانواع مختلف این متریال موجود هست، خاصیت ضدحریق بودن آن است. این خاصیت نما آلومینیوم کامپوزیت موجب می گردد درصورت وقوع آتش سوزی دریک ساختمان از سرایت آتش به طبقات بالایی و پایینی ساختمان جلوگیری شده و خطر گسترش آتش سوزی را به حداقل برساند که همین موضوع درصد ایمنی ساختمان را نسبت به آتش سوزی بالا می برد.
نکته دیگری که به آن می توان اشاره داشت، نظافت و شست وشوی این نمای ساختمانی است. نمای کامپوزیت به سادگی قابل شست وشو بوده و برای این منظور، نیاز به صرف ‎هزینه ی ‏زیادی نیست. شرکت های خدماتی در امر شست وشو معمولاً از ارزان ترین مدل های شست وشو جهت نظافت و پاکسازی نمای کامپوزیت استفاده می کنند که این موضوع ‎هزینه ی‏ نگهداری نما را به شدت کاهش می دهد.

در سال های گذشته، نمای کامپوزیت به عنوان یکی از نماهای محبوب شناخته شده است که در ساخت و بازسازی نمای ساختمان های مسکونی و اداری تجاری به وفور مورد استفاده قرار گرفته است. ترکیب این نما با متریال های دیگر، باعث جذابیت هرچه بیشتر نمای
ساختمان خواهد شد. آنچه که در استفاده از این نمای ساختمانی تعیین کننده است انتخاب بهترین طراحی و استفاده از بهترین متریال برندهای معتبر است که می تواند به هرچه زیباترشدن نمای ساختمان کمک شایانی کند.

نمای کامپوزیتی

طراحی و اجرای نمای نمای کامپوزیت

مشاوره، طراحی و اجرا

برای مشاوره در مورد اجرای نمای کامپوزیت از طریق فرم تماس و یا شماره های زیر با ما در ارتباط باشید .

روش اجرای نمای کامپوزیت

در این روش پس از اجرای کمربندهای آهنی و براکت های فلزی ناودانی های ریلی آلومینیومی با توجه به دیتایل اجرایی بـه براکت های فلزی متصل می گردند. سپس لبه های برگشتی ورق پانچ خورده و با استفاده از بولت های موجود در زیرسازی آلومینیومی نصب میگردد. در این سیستم امکان رگلاژ  زیرسازی آلومینیومی وجود دارد.

سهولت تعویض ورق ها در صورت صدمه در نما. انبساط و انقباض ورق های کامپوزیت تحت تاثیر تغییرات دمای محیط در نظر گرفته شده است. مناسب جهت نصب عمودی تایل های کامپوزیت در این سیستم احتیاجی به چسب و مواد سیلیکونی جهت آب بندی وجود ندارد. به دلیل امکان گردش هوا در پشت ورق ها تعریق صورت نمی گیرد.

نمای کامپوزیت

خرید ورق آلومینیوم کامپوزیت

انتخاب برند معتبر برای خرید متریال آلومینیوم کامپوزیت، یکی از مواردی است که می تواند موجب دوام این نما برای سال های متمادی گردد. به خصوص درمورد ساختمان هایی که اقدام به بازسازی نمای خود می کنند، چراکه این موضوع موجب دوام این نما تا مدت زیادی خواهد شد و به همان نسبت هزینه نگهداری را کاهش خواهد داد.

تعمیر نمای آلومینیوم کامپوزیت

از ویژگی های مهم و بارز که می توان به آن اشاره کرد، تعمیرپذیری نمای آلومینیوم کامپوزیت است. درصورتی که مشکلی در نمای ساختمان ایجاد شود این امکان وجود دارد که تنها با برداشتن همان قسمت نما، آن را تعویض یا مورد تعمیر قرار داد. این موضوع یعنی اینکه به منظور تعمیر نما نیازی به برداشتن تمام قسمت نبوده و صرفا با برداشتن همان بخش می توان آن را تعمیر کرد و همین موضوع موجب کاهش هزینه های تعمیر می گردد.

هزینه اجرای نمای کامپوزیت

  1. هزینه ورق کامپوزیت
  2. هزینه قوطی جهت زیرسازی نمای کامپوزیت
  3. اجرت نصب ورق کامپوزیت
  4. سایر هزینه های اجرای نمای کامپوزیت

 

برای استعلام قیمت و یا سفارش پیام بگذارید ، کارشناس های نگین البرز با شما تماس خواهند گرفت

فرم ثبت سفارش

پیمایش به بالا